Obrazek gra planszowa Prison Run

Cena nowej
16.00 PLN
Rabat 0 %

Produkt niedostępny
Zapytaj o dostępność

Koszty dostawy
0.00 PLN - Kurier: DHL (od 300 PLN)
0.00 PLN - Kurier: K-EX (od 300 PLN)
0.00 PLN - Odbiór osobisty (Warszawa)
9.90 PLN - InPost: paczkomat
15.90 PLN - Kurier: DHL
15.90 PLN - Poczta Polska: list polecony ekonomiczny
18.00 PLN - Poczta Polska: list polecony priorytetowy
19.90 PLN - Poczta Polska: przesyłka ekonomiczna
21.90 PLN - Poczta Polska: przesyłka priorytetowa
24.90 PLN - Kurier: UPS
Producent
Trefl
Dział

gry planszowe

Kategorie sklep

Gangsterzy

imprezowe

Kategorie świat
blef (Bluffing)
gra karciana (Card Game)
Ocena na BGG
4.48 na 28 głosy
Nazwa oryginalna
Prison Run
Kod producenta
5904262950132
Numer katalogowy
2248
Wydanie
polskie
Instrukcja
polska
Wiek
od 10 lat
Liczba graczy
od 2 do 4 osób
Czas gry
od 15 do 20 min.
Pudełko zawiera
42 karty
instrukcja
Pudełko 9 x 9 x 2 cm
Pudełko wymiary
9 x 9 x 2 cm
Waga około
85 g
 
Zdjęcia gry pochodzą z serwisu BoardGameGeek, mają one tylko i wyłącznie charakter poglądowy szeroko rozumianej gry a nie konkretnego produktu.
Zdjęcia mogą przedstawiać modyfikacje gry, dodatki, rożne wersje lub rozwinięcia, różniące się od oferowanego produktu.

Długo się do tego szykowaliśmy!

Najwyższy czas dotrzymać słowa i wydostać („niesłusznie”) zamkniętych w więzieniu przyjaciół! „Prison Run” to gra karciana z kieszonkowej serii wydawnictwa Trefl, w której kombinowanie i blef mieszają się w więziennym klimacie. Przeznaczona jest dla 2 do 4 osób, w wieku co najmniej 10 lat.

Przygotowanie do gry, jak i same zasady- jest bardzo proste. Karty więźniów odkryte układamy po jednej stronie stołu, po drugiej rozkładamy Tor Ucieczki. Gracze otrzymują karty „głosowania” (Karty Strażników i Kartę Przerwanych Więzów), oraz Rejestr Więźniów, których muszą wydostać. Emocje sięgają zenitu- rozpoczynamy Prison Run! W swoim ruchu gracz ma dwie opcje. Może wyprowadzić jednego z przyjaciół na Tor Ucieczki, lub kogoś na nim przesunąć (o 1 pole dalej). Gdy jakiś więzień dotrze na koniec Ucieczki, uczestnicy głosują, kładąc zakryte karty głosowania na stosie. Jedna osoba tasuje karty i je odkrywa. Gdy znajduje się w nich chociaż jedna karta strażnika, więzień wraca na miejsce. Gdy wszystkie kart to Przerwane Więzy- przyjaciel jest wolny. Uwaga! Karty Strażników są jednorazowe! Mądrze blokuj przeciwników, obserwuj na czyjej wolności im zależy i wtedy wykorzystuj czerwone Karty Strażników! Gra kończy się w dwóch momentach- wszystkim graczom pozostanie jedynie Karta Przerwanych Więzów, lub gdy ktoś krzyknie „Sukces!” po uwolnieniu ostatniego więźnia z Rejestru!

Pamiętaj „Prison Run” to ucieczka z więzienia! Zawiązuj przyjaźnie, sojusze i „zawieszenia broni”, ale wolność zyskają nieliczni. Strażnicy w końcu wszystkich wyłapią i cały plan, knuty pilnie przez tyle lat znowu pójdzie za kratki. A jak będziesz miał pecha, to i Ciebie zakują. Rozgrywaj swoje karty sprytnie i pomagaj tylko wtedy, gdy masz pewność! Inaczej nie prędko spotkacie się z kumplami przy planszówkach!

  Podziel się z innymi graczami swoim komentarzem o tej grze

Produkty rekomendowane dla Ciebie