Obrazek gra planszowa Kanban: Driver's Edition

Cena nowej
266.00 PLN
Rabat 0 %

Produkt niedostępny
Zapytaj o dostępność

Koszty dostawy
0.00 PLN - Darmowa dostawa Kurier: DHL !!! (>350pln)
0.00 PLN - Odbiór osobisty (Warszawa)
12.90 PLN - InPost: paczkomat
17.90 PLN - Kurier: DHL
24.90 PLN - Kurier: UPS
34.00 PLN - Poczta Polska: Pocztex Ekspres 24
Producent
Dział

gry planszowe

Kategorie sklep

ekonomiczne

Kategorie świat
ekonomiczna (Economic)
przemysł (Industry / Manufacturing)
Pozycja na BGG
166
Poziom trudności
4.35 na 5
Ocena na BGG
7.85 na 5457 głosy
Nazwa oryginalna
Kanban: Driver's Edition
Kod producenta
653341724700
Numer katalogowy
4828
Mechaniki
zarządzenie usprawnieniami (Action Points)
przewidywanie wartości towarów (Commodity Speculation)
zróżnicowanie kolejności akcji (Variable Phase Order)
zajmowanie pól akcji (Worker Placement)
Wydanie
angielskie
Instrukcja
angielska
Wiek
od 12 lat
Liczba graczy
od 2 do 4 osób
Czas gry
od 90 do 120 min.
Rok premiery
2014
Rok wydania
2014
Autor
Vital Lacerda
Waga około
1.65 kg
 
Zdjęcia gry pochodzą z serwisu BoardGameGeek, mają one tylko i wyłącznie charakter poglądowy szeroko rozumianej gry a nie konkretnego produktu.
Zdjęcia mogą przedstawiać modyfikacje gry, dodatki, rożne wersje lub rozwinięcia, różniące się od oferowanego produktu.

"Kanban" - lub 看板, japońskie słowo oznaczające billboard - jest terminem dla wizualnych wskazówek, które mogą być użyte w wydajnej linii produkcyjnej, aby przyspieszyć i ułatwić przepływ pracy. Sygnały te dostarczają pracownikom tego, czego potrzebują, tam, gdzie ich potrzebują, kiedy potrzebują, aby stworzyć system produkcji just-in-time (JIT).

Tło dla gry Kanban: Automotive Revolution to linia montażowa. Gracze są ambitnymi menedżerami, którzy starają się zaimponować zarządowi, aby osiągnąć jak najwyższą pozycję w firmie i zabezpieczyć swoją karierę. Dzięki promocjom dostaniecie więcej miejsca na przechowywanie cennych materiałów i większy prestiż, aby przyspieszyć rozwój. Poprzez solidne zarządzanie, musisz starać się błyszczeć obok swoich rówieśników. Musisz zarządzać dostawcami i dostawami, ulepszać części samochodowe, wprowadzać innowacje - wszystko, aby pozostać w czołówce. Musisz mądrze wybierać projekty, które powinieneś zacząć, wybierając tylko te, które dadzą ci przewagę.

W trakcie gry możesz przekonać zarząd i ofertę fabryczną, aby pomóc Ci opracować i ulepszyć części samochodowe. Korzystasz ze sprytnych dostawców zewnętrznych i ograniczonych zasobów fabrycznych, aby odpowiednio dobrać potrzebną część, gdy dostawcy będą mieli problemy. Ponieważ fabryka musi działać z optymalną wydajnością, produkcja nie czeka na ciebie ani na błędy.

Podobnie jak sam proces, Kanban: Automotive Revolution okazuje się być innowacyjny i satysfakcjonujący. Mechanizmy gry ściśle związane z tematem produkcji samochodów obejmują:

  • Menadżer fabryki z dwoma trybami gry ("miła" lub "średnia"), oferująca przyjazne lub bardziej konkurencyjne środowisko gry.
  • Dwa niezależne zegary gracza - fabryczny cykl produkcyjny i zegar tygodnia pracy - zapewniają napięcie w czasie gry, uruchamiają fazę pośredniego punktowania i uwzględniają warunki końcowe gry.
  • Symulacja fabrycznej linii montażowej z przestrzennym ruchem point-to-point dodaje element do gry, który wymaga optymalnego czasu.
  • Dział projektowania i innowacji, wykorzystywany do manipulowania wartością różnych modeli samochodów i ulepszeń komponentów produkowanych w fabryce, napędza ekonomię gry.
  • Szkolenia wydziałowe i ścieżki certyfikacyjne zapewniają graczom środki do bardziej wydajnego działania.

Kanban: Automotive Revolution to czysta gra Euro, która koncentruje się na ekonomii i zarządzaniu zasobami, co stawia Cię w fotelu kierowcy całego zakładu produkcyjnego, ścigając się na najwyższym poziomie.

  Podziel się z innymi graczami swoim komentarzem o tej grze

Produkty rekomendowane dla Ciebie

Pantomima GOLD
89.95 PLN 79.00 PLN
Pantomima HOT
89.95 PLN 79.00 PLN
Welcome to... Notes Punktacji
24.95 PLN 19.00 PLN
Podwodne Miasta
219.95 PLN 149.90 PLN