Rezerwat GRA
- Producent
- Nasza Księgarnia
- Wydanie
- polskie
- Instrukcja
- polska
- Wiek
- od 1 do 5 lat
- Czas gry
- od 30 do 40 min.
Opis
Premiera około 11 marca 2026r
Stwórz krainę pełną zwierząt, łąk, lasów i jezior.
Waszym zadaniem jest stworzenie rezerwatów zapewniających zwierzętom idealne warunki. Każde zwierzę chce mieć dostęp do odpowiednich siedlisk. Jeśli gracz spełni te wymagania, zdobędzie punkty.
· Każda rozgrywka jest inna (w każdej z nich losujecie inne cele do realizacji).
· Pomimo prostych zasad gra wymaga przyjemnego planowania strategii.
Jak tworzycie rezerwaty?
W każdej turze gracz przesuwa swojego jeepa i zdobywa płytkę leżącą obok niego – dokłada ją do swojego rezerwatu. Kolejne płytki dokładane przez gracza muszą sąsiadować ze sobą bokami. W ten sposób rezerwat staje się coraz większy.
Za co zdobywacie punkty ?
Gra trwa 3 rundy. W każdej z nich punkty zdobywacie za coś innego (losowo wylosowane cele)! Każda rozgrywka jest więc inna. Na koniec gry zdobywacie dodatkowe punkty za swoje rezerwaty: za zwierzęta, kwiaty, punkty widokowe, turystów, bramki i kempingi.
Gra zawiera 2 dodatki wydane w pierwszej zagranicznej edycji gry osobno: XL Expansion i Double Expansion.
Uwielbiam gry kafelkowe. Ta jest najlepszą z nich. (Shelf Wear, BGG)
Prawdziwa perełka! Fantastyczna rodzinna gra kafelkowa. (BoardGame Generations)
Gra szybko stała się naszą ulubioną planszówką na pół godziny. (Game For Two)
Nagrody i wyróżnienia
Pliki i strony związane z grą
Akcesoria do gry
Gry z serii
Cena gry
-
AM76
89.90 PLN
